شرکت تعاونی بوقلمون زرین - فروش جوجه بوقلمون
 
 

 

معرفی زنجیره بوقلمون زرین گستر پرتیکان

 

 

زنجیره بوقلمون زرین گستر پرتیکان با بیش از دو دهه فعالیت مستمر و پویا هم اکنون یکی از شرکت های پیشتاز صنعت بوقلمون کشور شناخته می شود. این زنجیره از سال 1380 شروع به کار کرده و در سال 1384 به ثبت رسید. ساختار زنجیره ای این مجموعه همواره در تلاش بوده  که به صورت پویا و نظام مند به پرورش بوقلمون مولد و تولید جوجه یک روزه و پرورش بوقلمون گوشتی اقدام نماید.

در سالهای ابتدایی فعالیت، با واردات جوجه یک روزه و تخم نطفه دار نیاز پرورش دهندگان و مزرعه های زیر مجموعه را برطرف نموده و در ادامه ساختار زنجیره ای مجموعه، جهت خودکفایی و برون رفت از مشکلات تأمین جوجه یک روزه اقدام به پرورش بوقلمون مولد نموده است که دراین راستا با همکاری وزارت محترم جهاد کشاورزی و سایر شرکت های فعال در سال 1397، کشور به خودکفایی رسید.

 زنجیره بوقلمون زرین گستر پرتیکان درحال حاضر با بیش از 400 نفر پرسنل به صورت مستقیم در زمینه های تولید و پرورش بوقلمون مادر و گوشتی ، کشتارگاه، بسته بندی ، توزیع و فروش مشغول به فعالیت می باشد. عزم و اراده هیئت مدیره و مدیران ارشد این مجموعه در طی سالیان متمادی به نحوی بوده است که این مجموعه خصوصی را در جهت توسعه و تعاون رهنمون می سازد.

بدیهی است تلاش و سرمایه گذاری در این عرصه با مشکلات و چالش های  بسیاری همراه بوده، اما هدف از تولید غذای سالم در کشور عاملی بود  فراتر از انگیزه های اقتصادی برای این زنجیره .  

 


 

 

-

تعداد افراد آنلاین : 1
کل بازدیدها : 463521
بازدید های امروز : 85
بازدید های دیروز : 218
نقشه سایت
 

© حقوق کپی برداری برای شرکت تعاونی بوقلمون زرین محفوظ می باشد . طراحی و برنامه نویسی توسط طراحی و توسعه وب سایت صبا